راهنمای ثبت نام در سایت معمای شاه          ا          جدول پخش         ا         ورود به سایت

               

 

امروز : دوشنبه, 05 تیر 1396

آخرین بروزرسانی در دوشنبه 09 اسفند 1395 4:37:39 ق ظ .

در حال حاضر 617 مهمان و بدون کاربر آنلاین داریم.

مدیر آنلاین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 راهنمای استفاده از سایت رسمی سریال «معمای شاه»


راهنمای استفاده از سایت رسمی سریال «معمای شاه»

سایت رسمی معمای شاه با هدف بهره برداری بهتر شما مخاطبان گرامی از این سریال تلویزیونی و مباحث مطرح در آن تدارک دیده شده و در طول فعالیت سایت، برنامه هایی همچون: برگزاری مسابقه نقد نویسی، بازدید از پشت صحنه سریال برای اعضاء سایت و... تدارک دیده شده است. این سایت از چهار بخش اصلی تشکیل شده است:
منوهای عمومی
این بخش همزمان با راه اندازی سایت فعال شده و شامل بخش هایی است که در زمان تولید این اثر و همچنین تا پایان فعالیت سایت، اطلاعات لازم درباره سریال را به شما ارائه می دهد. خبر ـ گزارش ـ مصاحبه ـ یادداشت ـ نقد و بررسی ـ ویژه ـ گالری فیلم  و گالری عکس بخش های این صفحه را تشکیل می دهد.

منوهای تخصصی
معمای شاه یک سریال تاریخی ـ تحلیلی است که به مقطعی طولانی و حساس از تاریخ ایران می پردازد. در کنار اخبار و اطلاعات روزمره، برخی مخاطب خاص نیز در این سایت تدارک دیده شده که به شناخت بیشتر شما از این سریال کمک می کند.
معرفی پروژه در قالب یک مطلب، معرفی شخصیت های حاضر در سریال، فهرست کامل عوامل، فهرست کامل بازیگران، معرفی منابع پژوهشی و معرفی کتاب های مرتبط با رخدادهای سریال، برخی از بخش های پیش بینی شده است.
همچنین در این بخش، اصطلاحات و واژگان مورد استفاده در سریال، به صورت یک دانشنامه برای شما معرفی خواهد شد و در بخشی دیگر نیز نهادها، سازمان ها و اشخاصی که در تولید این سریال حضور داشته اند معرفی می شوند.
منوهای مخاطبان
تجربه به دست آمده از راه اندازی سایت اینترنتی برای سریال تلویزیونی نشان می دهد بخش عمده ای از مخاطبان علامند هستند تا درخصوص اثر تولید شده به اظهار نظر بپردازند. شما می توانید با مراجعه به بخش منوهای مخاطبان از چند امکان این صفحه برخوردار شوید:
در باشگاه هواداران عضو شوید تا از امکان حضور در پشت صحنه سریال و ملاقات حضوری با عوامل سریال برخوردار شوید.
نظرهای خود را درخصوص سریال در این صفحه قرار دهید و شاهد انتشار آن و اظهار نظر مخاطبان دیگر درباره آن باشید.برای بهره برداری بهتر از این بخش توجه به چند نکته ضروری است:
•    نظرها فقط به «زبان پارسی» قابل انتشار است و نظرهایی که با نگارش انگلیسی (فارسی/انگلیسی و یا فینگلیش) باشد، منتشر نخواهد شد.
•    نظرهای توهین آمیز و یا دیدگاه هایی که به مسائل خصوصی اشخاص و افراد ـ اعم از بازیگران، عوامل و... سریال می پردازد،در این بخش منتشر نمی شود.
•    جهت بهره برداری بهتر از این بخش لطفا در این بخش صرفا نظرهای خود را مطرح نمایید. با توجه به وجود بخش های«پرسش و پاسخ»،«بحث و نظر» و «مطالب مخاطبان» در پایین سایت، می توانید دیدگاه ها و مطالب تفضیلی خود را برای انتشار به این بخش ها ارسال کنید.
•    دیدگاه های ارزشمند شما پس از طرح در این قسمت، در اولین فرصت به تایید مدیران سایت رسیده و منتشر خواهد شد.
•    جهت سرعت بخشیدن در انتشار نظرهای خود می توانید عضو سایت شوید. نظرهای اعضای سایت با سرعت بیشتری و بدون بررسی منتشر خواهد شد.
ضمنا در بخش «منوی مخاطبان» می توانید پرسش های خود را از عوامل مختلف سریال مطرح نمایید تا در اولین فرصت به این سوال ها پاسخ داده شود. طرح مباحثی برای بحث و تبادل نظر با دیگر مخاطبان و همچنین ارائه مطالبی جهت انتشار، از دیگر قابلیت های این بخش است.
با آغاز پخش سریال نیز بخش های «مسابقه نقد نویسی» و «نظر سنجی» هم در این صفحه فعال خواهد شد.
پرونده هر قسمت
این بخش از سایت همزمان با آغاز پخش سریال فعال خواهد شد و شما می توانید با تماشای هر قسمت از سریال، به اطلاعاتی درباره همان قسمت دست پیدا کنید.
خلاصه داستان هر قسمت، بررسی مباحث تاریخی هر قسمت در قالب مطلبی مستقل، آلبوم عکس های صحنه و پشت صحنه هر قسمت، سکانس برگزیده و خاطرات پشت صحنه آن قسمت و پخش موسیقی های استفاده شده در آن قسمت، بخش هایی از این صفحه است.
همچنین در این صفحه می توانید سریال معمای شاه را در قالب یک نمایشنامه رادیویی شنیده و در صورت تماشا نکردن سریال، قسمت های مورد علاقه خود را دانلود کنید.

امکانات دیگر سایت:
در بالای سایت بخشی به نام «اعلان ها» وجود دارد که مهم ترین اتفاق ها و رویدادهای سایت در آن نمایش داده خواهد شد. همچنین اطلاعیه های رسمی سایت در این بخش عرضه می شود.
تاریخ و ساعت آخرین به روز رسانی سایت در نوار بالایی نمایش داده خواهد شد. به روز رسانی شامل فعالیت هایی همچون: انتشار نظرهای مخاطبان، انتشار مطلب جدید در سایت و یا تغییرات در تیترها و محتوای سایت است.
مطالب برگزیده و برتر سایت در بخش میانی سایت نمایش داده خواهد شد. این مطالب ترکیبی از مطالب مختلف موجود در سایت است.
شما می توانید عناوین و مطالب مورد نظر خود را در سایت جست و جو نمایید.
برای ارتباط بهتر مخاطبان، حضور مدیر سایت و «آنلاین» بودن او در نوار بالایی سایت نمایش داده خواهد شد.
امیدواریم با همراهی و حمایت شما عزیزان، روزها و شب های خوبی را تا پایان پخش سریال معمای شاه در کنار هم داشته باشیم.

.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

/ #23 مرتضی مطهری - گوده 1395-11-11 16:07
سلام
من شهید مرتضی مطهری هستم. متاسفانه بخشی از سریال را در بهشت در محضر دوستان دیدم. دیگر رویم نمیشود در چشم عزیزان نگاه کنم.
امام میگوید ، به کارگردان میگفتی نام سریال را انقلاب مطهری بگذارد!
دکتر مفتح میگوید ، شورای انقلاب ،ستاد استقبال امام ، مسجد قبا، نماز عید فطر، مسجد جاوید چه شد؟!!
بهشتی یا اشتیاق فراوان میبیند و با لبخند میگوید ااااا اقا مرتضی کی شما شکنجه شدید؟ پس مجله زن روز چشد؟ اینکارها را شما کردید؟!
منتظری مغموم در گوشه ای نشسته و میگوید کاش پسرم شهید نشده بود و الان رییس مجلس یا نایب رییس بود تا تاریخ به نفع من تحریف شود.
هاشمی هم که تازه به اینجا آمده با قهقهه به پشت منتظری میزند و میگوید : باز خداروشکر کن که ساواکی نشونت ندادن.

(امیدوارم چاپ بفرمایید)
نقل قول کردن
/ #22 مهد 1395-10-28 11:50
سلام..همه پیر شدن چرا دکتر عیادی پیر نمیشه..همون جوری مونده..راز جوان موندن دکتر عیادی چیست
نقل قول کردن
/ #21 دی جی بهزاد 1395-10-24 10:37
با سلام و خسته نباشید به شما و عوامل و بازیگران معمای شاه سریال خوبیست و خیلی زحمت کشیدن ممنون و خسته نباشید می گم که گوشه ای از تاریخ انقلاب رو زنده کردن ولی نباید زنان بی گنایی که بدست ساواک شکنجه می شدن را نشان بدن و حتی کثافت کاری های شاه و وزیران ]چون تحمل دیدن ندارن
نقل قول کردن
/ #20 مجیدصادقی 1395-09-29 15:57
باسلام وعرض ادب وخسته نباشبد به همه شمابزرگواران.بب خشید من خیلی از این اسناد که فیلم بواسطه اونها ساخته شده نیازدم برای ارایه در فضای دانشجویی.خواهشم ندم درابن خصوص به حقیر مشاوره دهید.اگرممکن است در ایمیل لرام بفرستید.عجرکم عندالله
یاعلی مدد.


مدیر سایت: دوست گرامی در عنوان بندی درج شده
نقل قول کردن
/ #19 Raha 1395-09-22 16:11
ببخشيد شنيدم كه بعضى از مطبوعات اعتراضاتى كردن به انتخاب نقش آيت الله رفسنجانى و انتقاد هايى كردن به آقاى ورزى به خاطر اين نقش ميخواستم بدونم حقيقت داره اين مسئله يا نه اصلا داستان چيه


مدیر سایت: بی اطلاعیم دوست گرامی
نقل قول کردن
/ #18 mj 1395-09-21 11:20
آیا شخصیت دکتر احمد و محمود وزیری در تاریخ موجود است یا جهت جذب بیننده بیشتر به سریال اضافه شده است؟ ضمنا ممکنه بفرمایید در کدام قسمت سایت اسم هنرپیشگان و شخصیت های که بازی میکنند موجود است؟ تیتراژ پایانی به قدری سریع است که امکان خواندن وجود ندارد.


مدیر سایت: دوست گرامی شخصیت دکتر وزیری برای جذابیت دراماتیک به داستان اضافه شده است. در سایت در بخش: منوهای تخصصی فهرست عوامل وجود دارد
نقل قول کردن
/ #17 Raha 1395-08-25 12:27
اين جا نوشته مخاطباى سريال ميتونن با عوامل ملاقات حضورى داشته باشن اما من بالاى 3 4 بار همين تقاضا رو داشتم هر بارشم گفتيد نميشه حالا كارى ندارم چرا نميشه حتما يه دليلى داره اگه نميشه پس چرا اين جا نوشته

مدیر سایت: دوست گرامی به محض فراهعم شدن امکانش، اطلاع رسانی می شود
نقل قول کردن
/ #16 محمدرضا فخردانش 1395-08-14 05:14
با سلام به همه دستاندرکاران این سریال علی الخصوص کارگردان و گریمور محترم آن سریال
اینجانب بعنوان کسی که بیست و چند سال از عمر خود را در رژیم ستم شاهی سپری کرده ام، از جوانترهای عزیز میخواهم اگرهم بدلایل عدیده ای که وجود دارد از وضعیت موجود راضی نیستند ( و نباید هم راضی باشند، چرا که با وضعیت مطلوب فاصله دارد) اما بدون پیش فرض و ذهنیت قبلی این سریال را (که تا حد ممکن واقعیات آن دوره را ترسیم میکند) ببینند و با دقت با وضع موجود مقایسه کنند بامید اینکه با دوری از نقاط منفی و تقویت نقاط مثبت آن در جامعه کنونی بتوانیم به سهم خود در بهبود و حل مسائل اجتماعی کوشا باشیم انشالله تعالی.
نقل قول کردن
/-3 #15 ناشناس 1395-05-14 19:07
به نقل از کورش کبیر:
این فیلم خیانت به تاریخ ایرانه :sad: :sad: :sad:

مدیر سایت: لطف می کنید دلایلی برای این مسئله بیان کنید؟


شما این فیلم رو دقیق نساختید و تاریخ ایران رو تحریف کردید! بهتره کمی هم کتاب های واقعی تاریخ رو بخونید ، اون کتاب های زبان اصلی رو مخصوصاً ، این کتاب های ایرانی که همش برا چاپلوسی تحریف شدن . البته فکر نکنید میگم شاه خوب بوده ، طبق همون کتب هم میگم شاه خیلی هم بد بود اما ن این چیزی که ساختید

مدیر سایت: دوست گرامی لطف می کنید چند مصداق ذکر کنید؟
نقل قول کردن
+1/-3 #14 کورش کبیر 1395-03-31 03:22
این فیلم خیانت به تاریخ ایرانه :sad: :sad: :sad:

مدیر سایت: لطف می کنید دلایلی برای این مسئله بیان کنید؟
نقل قول کردن
/ #13 .... 1395-03-08 14:49
سلام متاسفانه نه اسم و نه حتی تکه ای از اهنگی که دیشب اقایون شریفی نیا و نیکپور و ارجمند توی قسمتی از سریال میخوندن رو به خاطر ندارم.اگر امکانش هست راهنماییم کنید :sad:

مدیر سایت: آهنگ مربوط به خواننده قدیمی داریوش رفیعی بود
نقل قول کردن
/ #12 bigmag 1395-02-29 04:27
:roll: :roll:
نقل قول کردن
+6/-4 #11 افسانه 1394-12-16 07:15
کاش حرمت و احترام شاه ایرانو شاه ی مملکتو اینجوری زیر پا نمیذاشتن و له نمیکردن .هرچی باشه هرچی بوده شاه ایران بوده و ابرو ایرانو بردن باسریال ساختنشون .شاه دزد بود از دیوار خونه ی زن بره بال ا؟؟الان ی پسر 20 ساله اینکارو میکنه ک شاه بکنه ؟؟یا حتی زیر دستاش اینکارو میکردن ک تو فیلم نشون دادن ؟؟واقعا متاسفم واسه یه ایرانی ک بخواد بخاطر طرز تفکر نسل جدید ی سریال مزخرف بسازه

مدیر سایت: دوست گرامی متاسفانه بله. شاه از دیوار بالا رفته. البته رفتارهای دیگری هم از این دست بوده که در سریال به آن پرداخته نشده است.
نقل قول کردن
+1/-1 #10 محمد کمپانی 1394-12-12 04:26
سلام
لطفا اهنگ میانی سریال که با صدای سالار عقیلی هست را برای دانلود بزارید
سپاس گزارم

مدیر سایت: دوست گرامی در بخش پرونده هر قسمت که مراجعه کنید، سکانس برگزیده هر قسمت حاوی این آهنگ ها است.
نقل قول کردن
+2/ #9 فراز فریور 1394-11-20 01:34
با تشکر از تمامی دست اندرکاران این سریلم زیبا. بنده دلخور هستم از سازندگان که در قسمت ۱۴ نسبت به هموطنان کلیمی کم لطفی فرمودند. حضرت امام (ره) به وضوح فرمودند اقلیتهای مذهبی اهل ملت ایران هستند و اسلام به هیچ وجه اجحاف به انها جایز نمیداند. به علاوه امام فرمودند حساب هموطنان کلیمی از صهیونیسم جداست. خدشه دار کردن وجه هموطنان کلیمی در این فیلم زیبا اثر مثبتی به دنبال نخواهد داشت، چراکه ملت ایران ملتیست انسان دوست و نوع دوست، و جامعه کلیمیان ایران حدود ۳۰۰۰ سال در ایران قدمت دارد. پاشیدن بذر نفاق و تبعیض نژادی و مذهبی تاثیر منفی خواهد داشت بر تداوم تعداد بسیار قلیل باقیمانده کلیمیان ایران و وجه کشور به عنوان جایگاه تمام مذاهب ابراهیمی.


مدیر سایت: دوست گرامی قطعا هموطنان کلیمی برای ما عزیز و گرامی هستند. آنچه در سریال نشان داده شده، به وضوح درباره برخی افراد است که به کشور فلسطین اشغالی مهاجرت کرده و حساب شان از هموطنان عزیز کلیمی ما جدا است.
نقل قول کردن