راهنمای ثبت نام در سایت معمای شاه          ا          جدول پخش         ا         ورود به سایت

               

 

امروز : دوشنبه, 05 تیر 1396

آخرین بروزرسانی در دوشنبه 09 اسفند 1395 4:37:39 ق ظ .

در حال حاضر 608 مهمان و بدون کاربر آنلاین داریم.

مدیر آنلاین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 بعید می‌دانم کارگردانی بتواند به خوبی ورزی سریال تاریخی بسازد

محب اهری در گفت‌وگو با فارس:
بعید می‌دانم کارگردانی بتواند به خوبی ورزی سریال تاریخی بسازد

«حسین محب اهری» بازیگر سریال «معمای شاه» گفت: گریم همه شخصیت‌ها در این سریال بر اساس چهره واقعی افراد حقیقی‌شان طراحی شده است و آقای ورزی به همراه شهرام خلج حساسیت ویژه‌ای روی گریم‌های کار داشتند که چهره بازیگران تطبیق کامل با شخصیت‌های واقعی سریال داشته باشد.

وی درباره گریم این شخصیت ادامه داد: همانطور که گفتم چهره واقعی‌ام زیاد شبیه به ایادی نیست، اما به این دلیل که هیچ عکسی از این فرد نیست،‌ مردم او را به خاطر نمی‌آورند. هر چه جلوتر می‌رویم بازی او در سریال بیشتر و جذابتر خواهد شد.

این بازیگر افزود: «ایادی» سه دوره گریم دارد. از سال 38 تا سال 42 یک گریم، 42 تا 55 و دوره سوم گریم او نیز از سال 55 تا زمان مرگش خواهد بود.

وی با اشاره به شخصیت «ایادی» که ایفاگر آن بود، عنوان داشت: شخصیت و چهره واقعی این فرد زیاد برای مردم و در سطح گسترده شناخته شده نیست. حتی دو عکس بیشتر از او دیده نشده و گریمی که خلج روی صورت من انجام داد، باعث شد تا شباهتی بین من و او ایجاد شود.

بازیگر سریال «علی البدل» درباره شناختی که از شخصیت ایادی و مطالعه تاریخ معاصر داشته است نیز گفت: کارگردان «معمای شاه» اطلاعاتی درباره این شخصیت در اختیار من قرار داد. هر چند در تاریخ ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی کمی از این فرد ثبت شده است و ما با توجه به اطلاعات محدودی که از خصیصه‌های او داشتیم، شخصیتی را برایش طراحی کردیم.

وی با اشاره به شخصیت ایادی نیز گفت: او در دربار نفوذ کرده بود و به طور پنهانی و با سیاستی که داشت، تعدادی افراد را وارد سیاست کرده و کارهای زیادی را در دربار انجام داد و افرادی را وارد دولت کرد. از همه مهمتر اینکه همه اینها را طوری انجام می‌داد که هیچ فردی متوجه نمی‌شد. همچنین حدود 80 شغل داشت و از همه آنها هم حقوق می‌گرفت و با توجه به همین دو خصیصه مهم و پنهان‌کاری‌هایش که باعث شده بود مردم زیاد او را نشناسند و شناخت بیرونی از او نداشته باشند، ما شخصیتی را برای او طراحی کردیم و همین موضوع دست من را باز می‌گذاشت تا شخصیت تازه‌ای را در بازی‌ام نشان دهم.

این بازیگر درباره بازخوردهای مخاطبان نیز گفت: تا الان مردم از این سریال و نقش «ایادی» رضایت داشتند،‌ چراکه ایادی را به گونه‌ای بازی کردم که علاوه بر نشان دادن وجهه تاریخی‌اش،‌ جذابیتی هم برای مخاطب دارد تا آن را دنبال کند. ضمن اینکه هنوز نقش من در این سریال شروع نشده و حضورم از سال 38 به بعد پررنگ خواهد شد.

بازیگر سریال «خوب، بد، زشت» ادامه داد: جالب است بدانید تا آن زمان هیچ اسمی از «ایادی» نشنیده بودم و هر چه شنیدم همگی در اسنادی بود که آقای ورزی در اختیارم قرار دادند.

محب اهری ضمن بیان پایان بازی‌اش در «معمای شاه» گفت: من از سال 90 تا 94 هر روز در لوکیشن حاضر بوده و بازی می‌کردم، اما مدتی است که بازی من در این سریال تمام شده است و الان گروه مشغول ضبط بخش‌هایی خارج از دربار هستند. همچنین طولانی شدن کار، برایم سخت نبود و حتی دوست داشتم بیشتر از اینها بازی داشته باشم.

وی با اشاره به اینکه «معمای شاه» می‌تواند در شناخت تاریخ به نسل جوان کمک دو چندانی کند، گفت: ما تاریخ معاصر را در کتاب‌ها خواندیم و تا به حال سریالی به این دقت به تاریخ معاصر نپرداخته است. علاوه بر این از بخش تکنیکی کار و تصویربرداری و کارگردانی بسیار راضی هستم و معتقدم ورزی تبحر خاصی در این سبک کارها دارد و بعید می‌دانم کسی بتواند مثل او سریالی تاریخی آنهم با حضور تعداد بالای بازیگر بسازد.

خبرگزاری فارس ـ 6 شهریور 1395

.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

/ #2 یه نفر 1395-08-24 16:11
سلام
ممنون از سریال معمای شاه ، ساختش عالیه
فقط لطفا لطفا لطفا لطفا ساعت پخشش رو تغییر بدین، آخه من صبح ها ساعت 6 بلند میشم برا رفتن سر کار ساعت 3و نیمم میرسم خونه شبها هم زود میخواهم ، لطفا حداقل زمان باز پخش رو تغییر بدین :sigh:
نقل قول کردن
+2/ #1 من 1395-06-30 09:56
خخخخخخخخخخ :lol
نقل قول کردن